O 1000 dni

Powrót

Jesteś w ciąży!

Gratulacje! Oto wyruszasz w fantastyczną podróż i pewnie czekasz już z niecierpliwością na moment, gdy po 40 tygodniach ciąży będziesz nareszcie mogła zobaczyć swoje dziecko.
W czasie ciąży malec rozwija się i rośnie w wyjątkowym tempie. Na jego rozwój fizyczny i umysłowy w ogromnym stopniu wpływa to, jak się odżywiasz. Nasza strona powstała po to, by dostarczać Ci sprawdzonych informacji na temat znaczenia żywienia dla Twojego zdrowia i zdrowia Twojego dziecka teraz i przez pierwsze lata życia, które są kluczowe dla jego rozwoju. 

1000 wyjątkowych dni
Zachęcamy, byś teraz, kiedy przygotowujesz się do roli mamy, prześledziła całą stronę 1000dni.pl, a następnie wracała do poszczególnych działów, kiedy Twoje dziecko będzie na danym etapie rozwoju.

Przeczytaj szczególnie uważnie artykuły z działu: Zasady żywienia w ciąży
Dowiedz się: Dlaczego w ciąży warto jeść warzywa, poznaj: Składniki odżywcze, które wpływają na rozwój dziecka w trakcie ciąży

Zwróć też uwagę na artykuły: Niedożywienie kobiety w ciąży może prowadzić do otyłości dziecka, Niebezpieczeństwa związane z nadwagą w ciąży oraz Kwasy omega-3 mogą zmniejszyć ryzyko przedwczesnego porodu.

 

Czy znalazłeś odpowiedź na swoje pytanie?
Jeśli nie zadaj pytanie ekspertowi.

Przeczytaj również

Chcesz regularnie otrzymywać porady dopasowane do wieku Twojego maluszka? Zapisz się do naszego newslettera!
Chcesz regularnie otrzymywać
porady dopasowane do wieku
Twojego maluszka?
Zapisz się do naszego newslettera!
Zapisz się