• Warsztaty edukacyjne z blogerkami!

  19.10.2016

  7 października br. w ramach naszego edukacyjnego programu, mieliśmy okazję gościć blogerki: Anię, położną z Gdańska, autorkę bloga „połoznamama.pl” oraz Marię, dietetyczkę z Krakowa, prowadzącą bloga „mbrzegowy.blogspot.pl”. Zaproszone przez nas blogerki, na co dzień mamy i kobiety aktywne zawodowo, wzięły udział w warsztatach na temat roli prawidłowego żywienia w ciągu 1000 pierwszych dni życia dziecka już od poczęcia, by dzielić się wiedzą w tym zakresie na łamach swoich blogów.

  Blogerki chętnie podzieliły się swoimi doświadczeniami związanymi z blogosferą oraz historiami z codziennej praktyki zawodowej. Podkreśliły również, jak ważna jest stała edukacja na temat roli prawidłowego żywienia najmłodszych dzieci oraz jak ich codzienna praca inspiruje je do tworzenia wpisów na bloga.

  Spotkanie przebiegło w sympatycznej i inspirującej atmosferze. Już niebawem będziemy mogli spodziewać się edukacyjnych wpisów o idei 1000 pierwszych dni życia dziecka na blogach uczestniczek warsztatów.

  Do edukowania z zakresu istoty 1000 pierwszych dni życia dziecka, już od poczęcia, została zaproszona również Dagmara z Kartuz, autorka bloga „mamapediatra.blog.pl”, która na swoim blogu pomaga rozwiewać wątpliwości dotyczące zdrowia i rozwoju dziecka.

  Zachęcamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z wydarzenia oraz odwiedzenia blogów nowych ambasadorek naszego programu!

   

   

ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

EKSPERTKI

DO SPRAW ŻYWIENIA

ODPOWIEDZĄ NA TWOJE PYTANIE